Banner

Latest News


EARN HERE - PLACE YOUR ADVERTISING
Published on Feb 02nd, 2021 06:31 pm

Tired of paying advertising fees for your website, youtube channel, social media accounts and products you sell in hopes of getting attention?

Would you like to click the ads on our site without spending money and turn it into an advertisement with the income you earn? YOU ARE IN THE RIGHT PLACE!

"YOU CAN INCREASE YOUTUBE CHANNEL SUBSCRIBERS FAST" "It consists of real subscribers.

YOU CAN RECEIVE 10 USD ADVERTISING INCOME IN 7 DAYS! That means 1000 people click on your ad.

FeesBtc will do anything to promote your project.

 

 


Visa Kripto Paralar Konusunda Ciddi!
Published on Jan 31st, 2021 09:38 am

Visa, kripto para alım satımını güvenli hâle getirmek amacıyla partnerliklerin sinyalini verdi.

 

visa

 

Visa, bugün yayınladığı 2021 yılı ilk çeyreği (Q1) toplantısında kripto paralar konusuna da bir bölüm ayırdı. CEO Alfred Kelly, Visa’nın kripto para ödemelerini daha güvenli hâle getirmeye hazır olduğunun sinyalini vererek partnerliklere açık olduklarını dile getirdi.

Bununla birlikte CEO Kelly, şirketin, Visa kullanıcılarının kripto para gibi varlıkları satın almasını, kripto paralar ile çekim yapıp itibari para alımları yapmasını sağlamak için çeşitli cüzdan ve borsalarla çalışmayı planladığını açıkladı.

Görüşme esnasında Kelly, ödeme aracılığı devinin dijital varlıklara bakış açısından da bahsetti. Kelly’ye göre şu anda Visa iki tür dijital varlık olduğunu düşünüyor. İlk dijital varlık türü; Bitcoin gibi yeni varlıkları temsil eden, “dijital altın” olarak görülen, sabit ve merkez bankası dijital para birimleri dahil olmak üzere fiat destekli olanlar. İkinci varlık türü ise “küresel ticaret için kullanılma potansiyeline sahip olabilecek yeni bir ödeme yeniliği” olarak adlandırılanlar oluyor.

Ayrıca Kelly, Visa’nın ödeme yapmak için kripto parayı fiat para birimlerine dönüştürmek yerine direkt olarak kripto para birimini kullanmanın önünü açmayı planladığını da açıkladı.

    “Belirli bir dijital para birimi, tanınmış bir borsa aracı hâline geldiğinde onu; hâlihazırda 160’tan fazla para birimini desteklediğimiz ağımıza katmamak için hiçbir sebep yok.”

    Vısa ceo’su alfred kelly

 


Binance Para Çekme İşlemini Askıya Aldı, Huobi Dalgasını Geçti!
Published on Jan 31st, 2021 09:00 am

Binance yeni kullanıcı yoğunluğundan dolayı para çekme işlemlerini askıya aldı, dile düştü.

Binance    #Twitter

 

son dakika

 

Küresel kripto para borsası Binance, sosyal medya platformu #Twitter üzerinden kısa bir süreliğine para çekme işlemlerini askıya aldığını açıkladı.

Yeni kullanıcılarından dolayı başlatıldığı ifade edilen askıya alma işlemi yaklaşık 20 dakika sürdü ve sonrasında güncellemeyle birlikte yeniden açıldı.

Binance’in yaklaşık 20 dakikalık askıya alma işlemi, diğer büyük kripto para borsalarının diline düşmesine neden oldu. Bir başka küresel #kripto para borsası Huobi, Binance’e atıfta bulunarak para çekme ve yatırma işlemlerimiz her zaman hizmette mesajı verdi.

Binance gibi büyük kripto para borsalarında yaşanan yeni kullanıcı yoğunluğu, Elon Musk’ın sosyal medya platformu Twitter hesabının biyografisinde #Bitcoin eklemesi yapmasıyla alakalı olabilir. Bilindiği üzere Elon Musk’ın bu paylaşımıyla birlikte Bitcoin fiyatı yaklaşık 4 bin dolar artmıştı.

 

https://twitter.com/binance/status/1355102905171406849?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1355102905171406849%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fmuhabbit.com%2Fbinance-para-cekme-islemini-askiya-aldi-huobi-dalgasini-gecti%2F


Diem Testnet’te 50 Milyon İşlem Yapıldı!
Published on Jan 31st, 2021 08:54 am

Diem geliştirilmeye devam ediyor!

Facebook destekli stablecoin projesi Diem için yapılan testnet’te 50 milyondan fazla işlem yapıldı.

#fees  #btc  #diem  #facebook  #advertise  #testnet  #ethereum

Diem, düşük ücretli, ölçeklenebilir ve hızlı ödeme özellikleriyle geleneksel ödeme piyasasına rakip olan bir stablecoindir. Ayrıca bildiğiniz gibi Diem, ABD dolarına 1:1 oranda sabittir. Diem Derneği, kripto para borsası Coinbase ve Uber gibi diğer üyelerden oluşan bir konsorsiyum tarafından yönetilmektedir.

 

crypto

 

Şu anda testnet aşamasında olan stablecoin, dün geç saatlerde 50 milyondan fazla işleme ulaştı. Bu tür testler, geliştiricilerin, halka açık sürümden önceki hataları ayıklamasına olanak tanıyor.

Veriler, Diem Testnet’in saniyede 3 işlemin üzerinde bir ortalama yakaladığını gösteriyor. Kulağa hızlı gelse de, bu hem Bitcoin’den hem de Ethereum’dan çok daha yavaş. Muhtemelen Diem, şu an tam kapasitesinde çalışmıyor.

Testnet’te kullanıcılar, 221.000’den fazla bireysel adres ile belirli şekillerde etkileşime girdi. Bu arada bu adreslerden biri 100 milyondan fazla LBR tutuyor. Bu adreslerin %53’ünden fazlası ise tam olarak 820 LBR sahibi.

Bu arada tam kapsamlı bir testnet’in 2021 yılının son çeyreğinde geleceği açıklandı. Bu arada Facebook, Diem konusunda şimdiden Spotify ile ödeme yöntemi konusunda anlaşma sağladı.

Facebook’un zorlu zamanlardan geçmesine sebep olan stablecoin projesi Diem’in halka açık testnet’ine katılmayı planlıyor musunuz?

#fees  #btc  #diem  #facebook  #advertise  #testnet  #ethereum

 


Mt.Gox Cüzdanından Bitcoin (BTC) Transferi Gerçekleşti İddiası
Published on Dec 24th, 2020 10:39 am

Mt.Gox Cüzdanından Bitcoin (BTC) Transferi Gerçekleşti İddiası

Whale Alert göre dün sabaha karşı ilginç bir Bitcoin (BTC) transferi yaşandı. 

Whale Alert'e göre 600 adet BTC (yaklaşık 13,818,232 dolar değerinde), Mt.Gox soğun cüzdanından bilinmeyen bir cüzdana taşındı. Bu transfer kripto para haliunda büyük bir meraka neden oldu

Cüzdan İsmi Yanlış Verilmiş Olabilir

Kripto para piyasası düşüşteyken BTC'de böyle bir transferin yaşanması, kripto para hortumu telaşa sürükledi. Birçok trader ve Yatırımcı zamanlamanın manidar olduğunu dile getirdi. Bazı trader'lara göre ise cüzdan isminin yanlış aktarılmış olabileceği gerçeği de var.

Başka bir kullanıcı ise herhangi bir hareket olmadığını dile getirdi. 

Öte yandan popüler tüccar Bitcoin Jack de cüzdan isminin yanlış yazılıp yazılmadığını sorgulayan isimler arasında yer aldı.

 


Banner
 
Home   •   FAQ   •   Support   •   Terms of Service   •   News   •   Forum
Copyright © 2020 - 2027 feesbtc.com. All rights reserved.